У День святого Валентина військовослужбовці та студентки шукали кохання з першого погляду

Exif_JPEG_420

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, відділу культури, до Дня Святого Валентина,  14 лютого в малій залі міського Будинку культури відбулася конкурсно–розважальна програма «Кохання з першого погляду». У заході взяли участь студентки коледжів міста, учениця центру підготовки та перепідготовки робітчничих кадрів та військовослужбовці.

У  залі панувала дружелюбна  та романтична атмосфера, глядачі активно підтримували учасників заходу. 

Програма складалася з декількох конкурсів, під час яких дівчата та хлопці проявили свої мистецькі, артистичні та кулінарні здібності.  Почесне журі конкурсно – розважальної програми, а саме: начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова,  депутат міської ради Антон Кривко, заступник командира роти охорони з МПЗ військової частини Роман Панчук оцінювали кожен конкурс та виставляли бали.

З чотирьох пар-учасниць за результатами оцінювання визначили переможців, ними стали студентка Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ Анна Буряченко та військовослужбовець Максим Сименко.

Начальник управління освіти, молоді та спорту  Наталія Незнанова привітала присутніх зі святом, бажала щирого взаємного кохання та нагородила учасників грамотами управління освіти, молоді та спорту  та  пам’ятними подарунками. Переможці отримали головний приз: дві великі м’які іграшки у формі червоних сердець.

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *