Правоохоронці Черкащини оперативно реагують на повідомлення про порушення виборчого законодавства

Дії правоохоронців скоординовані на недопущення порушень і провокацій та забезпечення публічного порядку під час передвиборчої агітації та в ході виборчого процесу.

Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області. З метою своєчасного впливу на оперативну обстановку та запобігання її загостренню здійснюється постійний моніторинг на предмет виявлення правопорушень, пов’язаних із проведенням передвиборної агітації. Поліцейські вживають превентивні заходи для забезпечення правопорядку.

З початку передвиборчої кампанії підрозділами Черкаської поліції зареєстровано 74 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Складено 9 адміністративних матеріалів за статтями 212-10 та 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, в рамках виявлених можливих порушень виборчого законодавства слідчими органами поліції Черкаської області відкрито 6 кримінальних проваджень за статями 194 та 160 Кримінального кодексу України. За іншими повідомленнями триває перевірка.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *