У «Черкасиобленерго» з початку повномасштабного вторгнення знешкодили 20 кібератак

Про це під час форуму енергетичної безпеки громад, що відбувся в Києві, розповів директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Пилипчук.

На форумі, організованому найбільшою в Україні спільнотою енергетичних компаній Energy Club, зібралися представники місцевого самоврядування, фахівці з енергетики, представники бізнесу та громадські активісти, щоб обговорити стан енергетичних ресурсів, можливості розвитку енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Учасники заходу поділились своїм досвідом та проектами, які планують реалізувати, а також проблемними питаннями, які потребують вирішення.Так, директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Пилипчук наголосив, що кількість кібератак на критичну інфраструктуру та особливо на електромережі в останні роки збільшилась в десятки разів.

Наслідки таких атак можуть бути критичними для нормального життєзабезпечення регіону. Тож захист електромереж та підстанцій від кібератак є важливим завданням для забезпечення безпеки енергетичної інфраструктури, особливо під час воєнного стану.

Серед інших інструментів протидії кібератакам фахівець відзначив односпрямовані шлюзи передавання даних, брендмауери та антивірусні програми.

Тож ІТ-фахівці Товариства переконані, що інтеграція всього програмного забезпечення комунікацій із одночасним застосуванням єдиної IDS-системи є першочерговим завданням кіберзахисту об’єктів енергетичної інфраструктури. Це дасть можливість візуалізувати мережу та вчасно реагувати на можливі загрози.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.