У Черкаському районі понад 90% шкіл та дитсадків уже працюють в очному чи змішаному режимі

З початку широкомасштабного вторгнення росії, громади Черкаського району працюють над створенням безпечного освітнього середовища.

Робота з нарощування мережі укриттів і відновлення традиційного навчального процесу не припиняється. На сьогодні в Черкаському районі по очно/змішаній формі навчаються 96% шкіл та 90% садочків.

Про це повідомила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко, яка також побувала в укриттях дошкільних навчальних закладів та перевірила їх готовність.

У тісній координації з обласню адміністрацією та органами місцевого самоврядування у районі роблять усе можливе, щоб дошкільний і освітній процеси були максимально комфортними та безпечними для учнів та колективів закладів.

Під час робочих візитів у громади району, очільниця району відвідала багато укриттів, облаштованих у школах та дитячих садочках, де педагоги робили і продовжують робити усе можливе, аби маленькі здобувачі освіти не нудьгували, а в багатьох випадках – навіть і не припиняли навчальний процес.

Не рідкість, коли в укриттях обладнані куточки з іграшками, мінібібліотекою, простим спортивним приладдям, місцями відпочинку та медпунктами. Така вона – адаптація сфери освіти до викликів війни.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.