Лісівники Черкащини запланували створити цьогоріч ще 11 га нових лісів

Висаджування лісів – це основна мета діяльності лісівників. Уже незабаром філії Центрального лісового офісу розпочнуть осінню “Зелену країну”.

Цієї осені у філіях ДП “Ліси України” на Вінниччині, Кіровоградщині і Черкащині висадять 5,8 млн шт. сіянців на площі 698,6 га.

Загалом по Офісу буде здійснено лісовідновлення на площі 436,3 га, лісорозведення – 262,3 га. Також заплановано провести природне поновлення на 5,2 га.

Так, на Черкащині лісовідновлення заплановано провели на площі 242,5 га, також створити 11 га нових лісів.

Найбільше висаджуватимуть сіянців дуба звичайного і сосни звичайної, адже це основні лісоутворюючі породи лісів філій Центрального лісового офісу. Також вводять в насадження граб, клен, ясен, модрину, ялину, сосну кримську, фруктові та кісточкові породи дерев.

Для того щоб в повній мірі забезпечити проведення лісокультурної кампанії філії власноруч вирощують садивний матеріал. У лісових розсадниках вирощено 25 млн штук сіянців.

Третій рік поспіль лісокультурні кампанії лісівників проходять у рамках Програми Президента “Зелена країна”, хід якої можна відстежити за посиланням – https://zelenakraina.gov.ua, інформують у ДП “Ліси України””

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.