У Черкаському районі завершили посівну кампанію

посівнаГолова Черкаської РДА Валерія Бандурко провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РВА. Основні питання на нараді стосувалися посівної кампанії, ситуації з ВПО та роботи “гарячої лінії”.

Посівну кампанію в Черкаському районі завершено. Всі поля обсіяні. Наразі проводяться роботи щодо догляду за культурами – соняшником, кукурудзою, соєю, озимою пшеницею. Здійснюється обробка та підкорм. Триває заготівля сінажу для забезпечення ВРХ. Погода в цьому році сприяє аграріям. Ситуація з паливом складна. Намагаємось допомагати сільгосппідприємствам у забезпечені паливо-мастильними матеріалами.

Ситуація з ВПО.
Рух населення в межах району триває. Хтось від’їжджає, хтось оселяється на Черкащині. Станом на 23.05.2022 ВПО: Черкаський район – 56144 особи. Зокрема, у Черкасах офіційно зареєструвалися – 20401 особа, у Смілі – 5003, у Каневі – 4068. Співпраця з волонтерами, громадськими організаціями для надання допомоги переселенцям та ЗСУ триває.

Гаряча лінія працює.
З 15.03.2022 по 22.05.2022 на телефони «гарячої лінії» Черкаського району звернулось 323 громадян – жителі Черкаського району, області та інших областей України, охоплених воєнними діями. Усім за можливості надано консультації та допомогу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *