У Черкаському районі триває демонтаж недіючих блокпостів

блокпостДля забезпечення безперешкодного та безпечного руху автомобільного транспорту у територіальних громадах Черкаського району проводять демонтаж неофіційно встановлених блок-постів на автомобільних дорогах державного значення.

Про це, зокрема, йшлося на нараді у Черкаській РВА.

На контролі питання укомплектування кваліфікованими кадрами структурних підрозділів цивільного захисту в територіальних громадах району.

Розглянули питання підвищення кіберзахисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, що використовуються в структурних підрозділах Черкаської районної військової адміністрації.

Щодо ремонту доріг у районі. Підрядною організацією «ДС ПромГруп» проводиться фрезерування ділянки автодороги Н-02 /М-06/ Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка. На цей час укладено асфальтобетонне покриття у селі Грищенці Бобрицької ТГ на площі 250 кв.м.

Підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» проведено експлуатаційний ремонт ділянки автодороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка від с.Косарі до межі із Кіровоградською областю від с.Косарі до м.Кам’янка, укладено 1700 кв.м. асфальтобетону. Цією ж організацією розпочато ремонт на ділянці автодороги Т-24-02 Суботів-Медведівка-Кам’янка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.