Міграційники вручили ID-картки діткам із Смілянського будинку-інтернату

307484490_456293943208594_3032882057840979407_nВійна торкнулася кожного українця, незалежно від віку чи місця проживання. Багатьом довелося поспіхом покидати територію України, де ведуться бойові дії.

Тому, у березні 2022 року з Дружківського дитячого будинку-інтернату, що знаходиться на території Донецької області, було евакуйовано та доставлено до Смілянського дитячого будинку-інтернату 18 дітей з інвалідністю з дитинства.

Наразі в інтернаті знаходиться понад 170 дітей, які потребують постійного догляду. Із 14 років паспорт громадянина України їм потрібен для оформлення необхідних документів для отримання соціальних гарантій, призначення допомоги по інвалідності та допомоги внутрішньо-переміщеним особам.

Працівники Смілянського відділу Управління ДМС у Черкаській області вручили двом дітям-переселенцям перші паспорти громадян України у формі картки по досягненню 14-ти річного віку.

Кожен випадок оформлення документу дітям з інвалідністю з дитинства індивідуальний і потребує особливої процедури оформлення, переважно з виїздом працівників Міграційної служби до будинку-інтернату.

Проте співпраця міграційників із дитячим будинком-інтернатом та професійна допомога вихованцям установи завжди має позитивний результат – кожна дитина вчасно документована першим паспортом громадянина України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.