У Черкаському районі провели в останню путь сімох земляків-захисників

землякиУ Черкасах відбулися жалобні церемонії прощання з бійцями, які захищали до останню рідну Батьківщину. Це молодший сержант Володимир Демченко, старший солдат, стрілець-санітар Сергій Білан, головний сержант механізованого взводу Микола Боть та старший солдат Андрій Книрик.

Демченко Володимир Ігорович, 1996 року народження, народився у Києві, навчався в Черкасах, загинув 19.05.2022 поблизу населеного пункту Новоселівка Ясинуватського району Донецької область, отримавши поранення несумісне з життям.

Білан Сергій Олександрович,1996 року народження, проживав у Черкасах, загинув 21.05.2022, на підступах до міста Сєвєродонецьк, Луганської області, під час бою в результаті мінометного обстрілу, від отриманого поранення несумісного з життям.

Боть Микола Васильович, 1966 року народження, народився у Черкасах, загинув 25.05.2022 у результаті артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Книрик Андрій Володимирович, 1977 року народження, народився у Черкасах, загинув 25.05.2022 внаслідок танкового обстрілу в районі населеного пункту Ниркове, Луганської області, в результаті отриманих травм, несумісних з життям.

Жителі Сміли попрощалися з земляком, солдатом, лінійним наглядачем взводу механізованого батальйону Андрієм Захарченком.

Захарченко Андрій Павлович, 1977 року народження, проживав у місті Сміла, загинув 22.05.2022 у бою за Батьківщину.

До Руськополянської громади надійшла сумна звістка. Загинув старший водій-гранатометник мінометного розрахунку мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону Максим Шолька.

Шолька Максим Васильович, 1991 року народження, народився в Черкасах, проживав у селі Геронимівка Черкаського району, загинув 30.03.2022 поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області.

У Балаклеївській громаді провели в останню путь солдата-земляка Миколу Гавриша.

Гавриш Микола Григорович, 1988 року народження, проживав у селі Костянтинівка Балаклеївської ТГ, Черкаського району, загинув 29.05.2022 внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Оріхове Луганської області.

Щирі співчуття родинам!
Герої не вмирають!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.