У Черкаській області нині 96% закладів освіти мають укриття

На початку 2023 року в області поставили перед собою мету, щоб 1 вересня якомога більше дітей змогли знову відвідувати садочки та школи. Про це на прес-конференції повідомив очільник області Ігор Табурець.

Завдяки консолідації зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, благодійних організацій, партнерів, зокрема UNICEF, вдалось її досягнути. Нині 96% закладів освіти області мають можливість використовувати захисні споруди для укриття учасників освітнього процесу.

Водночас, у регіоні продовжують розширюють мережу класів безпеки. Уже є 96 таких локацій у закладах освіти. Це безпековий проект. Його реалізують спільно із ДСНС. Мета – навчити дітей, як діяти під час різних загроз і убезпечуватися.

Ще одне важливе завдання галузі – забезпечення доступності освітніх послуг.

– За рахунок субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування, спонсорської допомоги з Франції, коштів місцевого бюджету ми поповнили парк шкільних автобусів на 39 одиниць, – розповів начальник ОВА. – Ще 2 автобуси маємо придбати найближчим часом. Також, підтримуючи ініціативу першої леді України Олени Зеленської, працюємо над модернізацією шкільних харчоблоків і забезпеченням дітей якісним харчуванням. Уже ухвалена відповідна обласна програма.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.