Повідомлено про підозру працівнику поліції, який безпідставно видав автівку зі штрафмайданчику

Повідомлено про підозру працівнику Головного управління Національної поліції в Черкаській області за фактом вчинення незаконних дій щодо майна, на яке накладено арешт.

За даними слідства, молодший інспектор групи забезпечення роботи спеціальних майданчиків центру забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області, безпідставно передав особі транспортний засіб, який перебував у розшуку та під арештом.

Працівник поліції не пересвідчився, що власник автомобіля сплатив усі штрафи та, отримавши від нього квитанції про сплату послуг за зберігання автомобіля на спецмайданчику, а також одного зі штрафів, передав авто власнику.

Не переконавшись про сплату штрафу за протоколом, складеним за відмову від проходження в установленому порядку огляду на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

У разі доведення вини працівнику поліції загрожує покарання штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.