У Черкасах завершився чемпіонат України серед учнів з таеквондо

З 10 по 12 березня у Черкаському спортивному комплексі „Манеж“ пройшов чемпіонат України серед учнів з таеквондо І.Т.Ф.

Змагання проводились під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської громадської організації „Федерація Таеквон-до І.Т.Ф. України“.

На змагання прибули близько 700 учасників із 18-ти регіонів України. Черкащину представляли 65 спортсменів, які вибороли в особистому заліку 9 перших, 14 других та 16 третіх місць.

У загальнокомандному заліку команда Черкаської області посіла 5 місце, пропустивши поперед себе команду Полтавської області.

За підсумками змагань у командному заліку переможцями стали таеквондисти з Києва, ІІ місце виборола команда Київської області, замкнула трійку лідерів команда Харківської області.

Переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами, повідомили в обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.