Прокуратура продовжує вживати заходи щодо належного утримання укриття

Захист цивільного населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок воєнних дій, є одним із найактуальніших питань у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Розпорядження начальника Черкаської обласної військової адміністрації вимагає вжиття додаткових заходів щодо забезпечення укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту. Окремі власники та балансоутримувачі споруд цивільного захисту до цього часу не вжили достатніх заходів щодо приведення в стан готовності захисних споруд цивільного захисту, а це створює загрозу для життя жителів області.

Перебування захисної споруди в приватній власності не звільняє власника майна від обов’язку утримання об’єкту в належному для користування всіма членами територіальної громади стані.

Так, зокрема, на усунення виявлених порушень закону Звенигородською прокуратурою пред’явлено до суду позов про визнання протиправної бездіяльності суб’єкта підприємницької діяльності та зобов’язання його вжити заходів (в тому числі нести матеріальні витрати) щодо приведення у належний технічний стан і готовність до захисту населення протирадіаційного укриття, розташованого у Катеринополі, площею 65 м2, яке здатне одночасно розмістити 50 осіб, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.