У Черкасах урочисто відкрили модернізований Центр управління у надзвичайних ситуаціях

IMG_50023 листопада, в рамках робочої поїздки на Черкащину, Голова ДСНС Микола Чечоткін відкрив Центр управління у надзвичайних ситуаціях в області.

На зустрічі підписали Меморандум про співпрацю між ДСНС та Черкаською ОДА, а також обговорили механізм провадження ефективної системи цивільного захисту та здійснення соціально-економічних перетворень у Черкаській області.

Звертаючись до присутніх, Голова Служби Микола Чечоткін зауважив: «Це дійсно модернізований Центр з усім необхідним обладнанням та технічним оснащенням. В стінах одного приміщення знаходиться зала управління надзвичайними ситуаціями, оперативно-координаційний центр, конференц-зал та пресцентр. Окрім того, комфортні умови для роботи мають диспетчери – серце нашої служби, які завжди на варті та цілодобово приймають виклики».

Цього ж дня відбулося нагородження рятувальників Черкащини нагрудними знаками та іменними годинниками від Голови ДСНС, а також грамотами Черкаської ОДА.

Наприкінці церемонії Микола Чечоткін вручив також рятувальникам Управління ДСНС України у Черкаській області ключі від 3 нових спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів САРМ-Л, інформують в обласному управлінні ДСНС.

IMG_8205 IMG_5002

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *