75-річчя відзначив ветеран праці Іван Кравчук

img_20201103_113224Сьогодні представники міської влади привітали з 75-річчям від дня народження  Івана Івановича Кравчука.

Освітяни міста та жителі мікрорайону Мала Яблунівка знають ювіляра як вчителя трудового навчання школи №15, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Вимогливий до себе, привітний до колег та учнів, вчитель з дитинства привчав вихованців шанобливому відношенню до людини праці. Освітяни міста разом з родиною та шкільним колективом вболівали та радувалися перемозі на обласному конкурсі «Вчитель року», слідкували за участю вчителя у змаганнях вчителів на рівні усієї держави.

У 2002 році громада мікрорайону обрала Івана Івановича депутатом міської ради.

А робота соціального інспектора в управлінні праці та соціального захисту населення, першопрохідців у даній справі на рівні області, вимагала наполегливості, чуйного становлення до проблем кожної родини, яка потребувала соціального захисту. 

Нині, у свої 75 ювіляр також в роботі – охороняє майно трудового колективу НВПП «ДАК-Електропром».

І все такий же: успішний, усміхнений, бадьорий та повен сил для вирішення багатьох питань. Адже завжди поруч любляча, турботлива дружина та родина, які завжди підтримують чоловіка.
img_20201103_113224

img_20201103_113121

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *