У Черкасах медична академія планує готувати сімейних лікарів

Як повідомила ректор академії Інна Губенко, ще у 2010 році обласна рада ухвалила рішення про реформування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію. Тож зараз тут  перейшли до нового статусу, маючи вже належні наукові кадри, належну матеріально-технічну базу, потенціал студентства.

Зараз переходять від підготовки медсестер-бакалаврів до медсестер-магістрів. Хочуть готувати медичних реабілітологів і лікарів, наголошує керівник. Планують розпочати з загальної практики-сімейної медицини – з того, що на сьогоднішній день найбільш актуальне і необхідне черкащанам, повідомляють Новини Черкас.

Нагадаємо, 3 грудня 2010 року обласна рада дала дозвіл на зміну статусу і реорганізацію свого комунального освітнього закладу – Черкаського медичного коледжу – в Черкаську медичну академію. 18 грудня минулого року депутати облради проголосували за перейменування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію. Відповідно до статуту, академія є правонаступником медичного коледжу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *