Сьогодні – День Національної гвардії України

imagesШановні земляки! Щиро вітаю вас з Днем Національної гвардії України! Ми відзначаємо цей день зі скорботою за тими, хто віддав своє життя за незалежність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її на Сході. Бійці Національної гвардії в перших рядах стали на захист територіальної цілісності, суверенітету та недоторканості країни, вони учасники доленосних для України подій, що здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти.

Уклін і вічна пам’ять захисникам, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Низько вклоняємося усім бійцям, які сьогодні зустрічають цей день на передовій. Ви є символом національної гідності, чесності та благородства. Ви виконуєте священну місію – захищаєте рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.
Висловлюю глибоку вдячність ветеранам, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за витримку та підтримку. Щиро бажаю всім воїнам Національної гвардії міцного здоров’я, родинного благополуччя, мирного неба, високого професіоналізму, Божого благословення. Віримо, що разом ми захистимо нашу незалежність і в Україні запанує мир!
З повагою секретар міської ради Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *