У Черкасах директору департаменту оголосили про підозру у службовій недбалості

підозраДиректору одного з департаментів Черкаської міської ради повідомили про підозру за фактом службової недбалості, що призвела до заволодіння бюджетними коштами в сумі близько 700 тис. грн під час здійснення поточного ремонту світлофорів у Черкасах (ч. 1 ст. 367 КК України).

Під час виконання договору щодо ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання, підозрюваний не перевірив документи, надані підрядником, в які було безпідставно включено податок на додану вартість в розмірі 20%. Це у свою чергу спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади Черкас.

Раніше, за процесуального керівництва обласної прокуратури оголошено підозру директору приватного підприємства, який безпідставно включив до актів приймання виконаних будівельних робіт податок на додану вартість в розмірі 20%, знаючи, що його підприємство не є платником цього податку.

Дії керівника кваліфікували за статтею заволодіння бюджетними коштами Кримінального кодексу України, інформують у Черкаській обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *