“Смілакомунтеплоенерго” звернулося до Міністерства за роз’ясненнями щодо нарахування плати за МЗК

4ff162efb486edb6dea266158db6152fВідповідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  від 09.11.2017 № 2189-VIII договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію цього Закону, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами.

Такі угоди мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг протягом 5 місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

Існує певна неврегульованість питання щодо нарахування плати за місця загального користування у зв`язку із втратою чинності 25.01.2019 Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої за опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення.

У зв’язку з цим, нарахування плати за місця загального користування (МЗК) призупинено, а комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго» звернулося до Міністерства розвитку громад та територій України за роз`ясненням щодо нарахування плати за МЗК починаючи з 25.01.2019 по день укладення усіма споживачами нових форм договорів з надання послуг постачання теплової енергії.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міьскої ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *