У частині аптек Сміли проблеми із видачею пільгових ліків?

22Мешканці мікрорайону Шевченка повідомляють про те, що вже місяць у цьому районі міста не видають пільгові ліки? Коли сміляни зможуть нормально отримувати ліки, що підпадають під програму «Доступні ліки», зокрема в тих аптеках, що на Шевченко, пояснив начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко. Як зазначив Микола Анатолійович, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04. 2017 №144 «Про затвердження аптечних мереж Сміли, які братимуть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» відділ охорони здоров’я уклав 6 договорів про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується, з аптеками нашого міста.
Проте у мікрорайоні станції ім. Т. Шевченка населення закріплено за Комунальним закладом «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» і пільгові ліки відпускаються в межах існуючих кошторисів.
КЗ «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» перебуває на самостійному балансі та укладає договори «Про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується» з аптечними закладами самостійно.
Таким чином, рецепт, виписаний лікарями Комунального закладу «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка», може бути використаний лише в тому аптечному закладі, який уклав договір з лікарнею.
У липні цього року існувала проблема з відшкодуванням витрат аптечним закладам мікрорайону ст. ім. Т. Шевченка, пільгові ліки за Урядовою програмою «Доступні ліки» не видавалися хворим через затримку у перерахунку коштів. На цей час кошти вже перерозподілені на черговій сесії міської ради. Також Микола Стуженко висловив сподівання, що до кінця серпня лікарські препарати будуть надаватися хворим на цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання у нормальному режимі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.