У Будинку рад представили нову очільницю управління освіти, молоді та спорту

ПредставленняУ малій залі Будинку рад представили нового начальника управління освіти, молоді та спорту. Тут зібралися керівники та представники освітніх закладів Сміли, міський голова Сергій Ананко, перший заступник міського голови Олександр Лисенко, заступники міського голови Юрій Студанс та Тетяна Карло.

Міський голова Сергій Ананко представив освітянам керівника управління – Тетяну Трушкову. Вона приступить до роботи завтра, 2 березня.

Очільник міста побажав новій керівниці здоров’я та витримки, успіхів усій команді та тісної співпраці.

Заступник міського голови Юрій Студанс зазначив, що буде підтримка і з боку депутатського корпусу та виловив впевненість, що люди, які нині опікуються освітою міста, будуть розвивати її, втілювати передові ідеї, які є у світі.

Тетяна Трушкова народилася і виросла у Смілі. Працювала на освітянській ниві вчителем, потім директором школи №4.

– Приступаючи до роботи на новій посаді, працювати буду чесно, відповідально, доклачаючи максимум зусиль та старань, – зазначила Тетяна Трушкова.

Також нова очільниця управління освіти, молоді та спорту закликала до співпраці та розповіла про заплановані найближчим часом зустрічі із керівниками освітніх закладів для того, щоб знати ситуацію у закладах та почути про перспективи розвитку кожного з них.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *