Смілянські лісівники під час лісокультурної кампанії висадять майже 270 тисяч сіянців

7d0e0c026fc56ede263d5d9beb545271Найгарячіша та найвідповідальніша пора в році незабаром покличе лісівників до роботи. Весною вони закладають основи нового лісу, який буде рости і розвиватися під їхнім контролем та доглядом.

Цьогоріч, під час лісокультурної кампанії у Смілянському лісгоспі планують висадити близько 270 тис. сіянців та висіяти 756 кг насіння лісоутворюючих порід на загальній площі 113,7 га, – розповіли у Смілянському лісгоспі.

Висадять лісівники сіянці соски, ясена, липи, дуба звичаного та червоного, а також горіха. Окрім традиційних сіянців у лісгоспі вирощують деревця із закритою кореневою системою, що підвищує їх приживлюваніть.

Лісівники Смілянщини постійно працюють у напрямку збільшення кількості видів деревних та чагарникових порід. Цьогоріч висаджуватимуть також гледичію колючу, липу дрібнолисту, черешню пташину. 

Вирощеного посадкового матеріалу достатньо, аби забезпечити власні потреби та заліснити заплановані площі сіянцями високої якості. Також лісництва забезпечені технікою та знаряддями для посадки лісових культур, щоб провести цьогорічну лісокультурну кампанію на належному рівні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *