У Будинку рад обговорили питання щодо дітей та завершення навчального року

20220427_09371727 квітня відбулася нарада заступника міського голови Тетяни Карло із представниками структурних підрозділів.

Розглянули питання щодо роботи служби у справах дітей та закладів освіти в умовах воєнного стану. Начальник служби Ольга Шуригіна розповіла, що нині роботу спрямовано на надання дітям статусу та влаштування в сімейні форми виховання, контроль за сім’ями опікунів, патронатними сім’ями, які з дітьми тимчасово виїхали за межі України, забезпечення прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які евакуйовані з районів проведення бойових дій.

Обговорили питання взаємодії управлінь та відділів щодо інформування про дітей, які залишились без батьківського піклування, випадки насильства та жорстокого поводження з дітьми, інші асоціальні прояви серед дітей.

Також, на нараді розглянули питання роботи закладів освіти: надання освітніх послуг, порядок закінчення освітнього процесу, видача дітям документів про закінчення освіти.

Нині освітній процес навчальні заклади міста організували з використанням форми дистанційного навчання. Обговорили питання щодо подальшої роботи закладів з позашкілля, роботи дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та дошкільних навчальних закладів у місті. Навчальний рік планують завершити 27 травня.

Тетяна Карло повідомила, що для учнів 11 класу відпрацьовують схему проведення складання мультипредметного тесту, так як зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації не буде.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.