У Березняківській школі на честь колишнього учня, воїна-інтернаціоналіста, провели Турнір пам’яті

150302653_1649120875296460_5292969814617834247_nУ Березняківській школі провели Турнір пам’яті колишнього учня цієї школи, учасника Афганської війни, який загинув, рятуючи своїх побратимів під час трагедії в тунелі Саланг.

Його щорічно проводять до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річниць виведення колишніх радянських військ з Афганістану.

У фіналі турніру грали ФК “Березняки” та дві шкільні команди. В результаті І місце виборола команда “Березняки”, ІІ – посіла старша шкільна команда, на ІІІ – молодша.

Також, визначили кращих турніру. Ними цьогоріч стали десятикласник Денис Козубенко та восьмикласник Богдан Мотузенко.

Також у школі висловили вдячність сільському голові Володимиру Дорошенку за нагородну атрибутику для спортсменів – нових медалей та Кубку, а також підтримку шкільних і сільських традицій та сприяння розвитку спорту в громаді.