#Stop_sexтинг: в Україні запустили просвітницький проект про безпеку в інтернеті

завантаженняВ Україні запустили соціально-просвітницький портал stop-sexting.in.ua та інформаційну кампанію «не ведись», передає пресслужба Черкаської ОДА.

Побачили в інтернеті матеріали, що зображують сексуальні стосунки з дітьми? Спеціально для цього на державному порталі stop-sexting.in.ua є інтерфейс повідомлення. Просто повідомте про такий контент – держава його заблокує, а якщо вдасться, і видалить.

Лише 2019 року року державними органами видалено 1007 вебсторінок із України, які містили елементи сексуального насилля над дітьми.

Уповноважений президента України з прав дитини (дитячий омбудсмен) Микола Кулеба повідомив, що кожні 5 хвилин в інтернеті з’являється нове фото або відео сексуального змісту з дитиною.

Інформаційна кампанія #не_ведись стартувала з 11 лютого, є частиною проекту #stop_sexтинг та має на меті розповісти дітям, батькам і вчителям про захист від цих новітніх загроз.

Завдяки співпраці з Internet Watch Foundation на сайті stop_sexтинг також з’явиться кнопка порталу для повідомлення про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми.

За словами Миколи Кулеби, часто злочинці змушують дітей викладати в соціальні мережі, або посилати їм особисто, селфі з оголеними частинами тіла.

Також виявилося:
30% – дітей погоджуються на офлайн-зустріч з онлайн-знайомцями, не підозрюючи всієї небезпеки;
70% – дітей бачили в інтернеті неприйнятні для себе речі;
24% – батьків знають, що їхні діти дивилися в інтернеті речі, які можуть їх травмувати;
80% – батьків не знають, куди можна звернутися в такому випадку.

Тож, проєкт покликаний боротися із цим явищем та навчити дітей та дорослих, як захиститися від цього.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *