У Березняках чоловіки придбали снігоочисний відвал, щоб самостійно розчищати село від снігу

150406045_108495897935038_5812821752100515018_nНинішня зима щедро сипле снігом. Сільській владі, без власного комунального підприємства і техніки, важко щоразу організовувати розчистку населених пунктів.

Жителі села Березняки, підприємці, брати Віталій та Юрій Огурні вирішили проявити громадську позицію  і допомогти у розчистці села від снігу, інформують на сторінці Березняківської ОТГ у соцмережі.

Чоловіки придбали снігоочисний відвал для трактора і днями розпочали роботу з розчистки. За 4 години розчистили перемети з поля на вулицях Яблунева і Вишнева. Витягли застряглий автомобіль на Яблуневій. Почистили території біля школи, Будинку культури, адміністративного приміщення сільської ради. Далі поїхали на вулицю Молодіжну і Хімічів.

Сьогодні з 8-ї ранку знову розпочали працю. Планують проїхатись центральними вулицями та розчистити дорогу до сільського кладовища.

– Ми всі жителі цієї громади – значить всі несемо відповідальність за комфортне життя у нашій громаді. Хотілося б, щоб і інші підприємці та жителі, які мають транспорт, підтримали нашу ініціативу та долучились до розчистки наших населених пунктів, – говорить Віталій Огурний.

Сільська влада щиро вдячна небайдужим жителям за проявлену ініціативу і допомогу у складний час.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *