Творчі можливості учнівської молоді Сміли

Щербенко_(1)Карантин, запроваджений проти поширення коронавірусу, вніс корективи в освітній процес, але це не зупинило учнів школи №3-колегіуму брати участь у конкурсах,  розвивати  інтелектуальні і творчі здібності, пізнавати навколишній світ. 

Під час дистанційного навчання учні мали унікальну можливість перевірити рівень знань з різних предметів, під час проведення Всеукраїнської  інтернет-олімпіади «На Урок». 50 учнів 4 – 11-х класів взяли участь у Міжнародному освітньому конкурсі «Олімпіс 2020 – Весняна сесія» в номінації інформатика.

42 учні закладу нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів. Не залишився поза увагою дітей і природничий конкурс «Колосок», який в цьому році пройшов он-лайн. 

Прикро, що карантин вніс корективи у конкурсну роботу: учень 8-А класу, Артем Скубко, вийшов у фінал всеукраїнського конкурсу «Весела наука» в номінації “Короткометражний фільм” з відео “Вода – це життя”, в якому він розповів про екологічні проблеми річки Тясмин.

На жаль, фінал конкурсу, який мав відбутися 16 травня у м. Одеса, відмінили, але ми пишаємося творчим досягненням Артема. 

Щорічно обласні, всеукраїнські та міжнародні конкурси презентують нам нові творчі ідеї, переконуючи нас у невичерпності здібностей та творчих можливостей учнівської молоді. 

Прес-центр школи №3-колегіуму

Щербенко1_(1) Щербенко_(1)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *