Міський голова зустрівся із керівниками медичних закладів Сміли

101325138_1112970975736695_8467645414110134272_nВ малому залі Будинку рад відбулася зустріч міського голови Олексія Цибка з керівниками медичних закладів міста. Основною темою зустрічі було питання фінансування медичної галузі.

Міський голова запросив медиків до конструктивного діалогу з вирішення даного питання та наголосив, що забезпечення наданням якісними медичними послугами жителям міста кваліфікованими спеціалістами є одним із головних завдань влади, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

За інформацією керівників закладів, додаткова потреба у дофінансуванні закладів охорони здоров’я міста, складає 18,216 млн. грн.

На даний час міською лікарнею заключні договори з Національною службою здоров’я України:
– на суму 29,331 млн. для виплати заробітної плати;
– на суму 10 млн. для надання послуг (лікування інфарктів, інсультів, обстеження).

За словами лікарів, Міністерство охорони здоров’я у порівнянні з минулим роком зменшило фінансування.

На зустріч секретар міської ради Віктор Федоренко запросив керівника аптеки «Надія» Юрія Бугайова. Підприємець повідомив, що нині припинено відпуск пільгових ліків пацієнам у зв’язку з відсутністю фінансування. Керівник аптеки зазначив про готовність надання ліків при відновленні фінансування.

Керівники міста зазначили, що вирішити питання з пільговими ліками можливо тільки через рішення міської ради, а наразі роботу міської ради заблоковано.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Миколи Стуженка для додаткового надхоження коштів, медичними закладами подані пакети тарифів на послуги, які не ввійшли за договорами, заключними з Національною службою України.

Загалом, в Смілі пільговими ліками забезпечують мережі аптек «Надія» та «Фармація».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *