Цьогоріч в області зафіксували зниження рівня злочинності

img_6329Керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін провів оперативну нараду з обговорення підсумків роботи органів прокуратури області за 9 місяців 2021 року.

Керівник відомства відзначив, в цілому досягнуто позитивної тенденції до зниження рівня злочинності, зменшення числа тяжких та особливо тяжких злочинів, проти життя та здоров’я особи, злочинних посягань проти власності. Спостерігається зниження кількості вчинених кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту, яких зменшилося на чверть.

Увага правоохоронних органів області також була орієнтована на викриття кримінальних правопорушень. Зокрема, скеровано до суду 76 обвинувальних актів щодо злочинів, пов’язаних із корупцією.

Закінчено досудове розслідування щодо 73 справ у бюджетній сфері. Також завершено розслідування у 22 кримінальних провадженнях у земельній сфері.

У сфері охорони природного середовища вчетверо більше виявлено кримінальних правопорушень, активізовано роботу щодо протидії незаконним порубкам лісу. Направлено до суду на третину більше (62) обвинувальних актів.

Упродовж року до суду скеровано 11 обвинувальних актів про злочини, вчинені угрупуваннями, 2 акти стосовно 3 осіб за фактом поширення злочинного впливу на території Державної установи «Черкаський слідчий ізолятор».

На захист інтересів держави відкрито проваджень за позовами прокурорів на 1,59 млрд грн, задоволено позовів на майже 950 млн грн, що більше, ніж минулого року, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *