Цьогоріч в області лісівники планують відтворити понад тисячу гектарів лісу

DSC_0453Відбулося засідання колегії Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Головні питання, які тут розглянули – підсумки лісокультурного виробництва 2020 року, завдання на 2021 рік та готовність до пожежонебезпечного періоду.

Перший заступник начальника управління Анатолій Рутенко доповів, що протягом 2020 року відтворення лісів виконали на площі 1274,5 га. Догляд провели на площі 9711 га. Створили 22,3 га плантацій новорічних ялинок.

Для лісокультурних робіт цього року вирощено 9 мільйонів сіянців. У лісових розсадниках зростає понад 30 видів деревних та чагарникових порід.

У таких держлісгоспах як Смілянський, Уманський, Лисянський, Корсунь-Шевченківський вирощено 202,06 тис. штук сіянців із закритою кореневою системою, що у свою чергу підвищує приживлюваність сіянців.

Для створення продуктивних лісових насаджень заготовлено понад 63 тонни лісового насіння.

На 2021 рік заплановано провести  відтворення лісів на площі 1027,6 га. Буде продовжено роботу зі збільшення асортименту деревних порід.

У держлісгоспах завершуються підготовчі роботи у цьому напрямку для оперативного виявлення та гасіння можливих лісових пожеж. Для охорони лісів від пожеж в держлісгоспах області функціонують 26 лісових пожежних станцій, 32 пожежні автомобілі, пожежний трактор, 14 відеокамер спостереження, 50 мотопомп, 6 квадрокоптерів, 17 пожежних модулів на базі автомобілів та пристосованій техніці, 54 трактори з грунтообробним обладнанням, 274 ранцевих оприскувачі.

Окрім того, на колегії також обговорили ряд інших питань, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *