Цьогоріч у Черкаській області 34 безробітних з особливими потребами пройшли професійне навчання

portalogoПротягом січня-лютого 2018 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали майже 1 тис. безробітних людей з особливими потребами. Кількість людей з особливими потребами, які були працевлаштовані за сприянням обласної служби зайнятості, становила 83 особи, зокрема на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовано 1 особу з особливими потребами та 3 особи шляхом надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.
Кількість людей з особливими потребами, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 38 осіб.
З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці людей з особливими потребами, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-лютому 2018 року проходили 34 таких безробітних.
Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 970 безробітних  людей з особливими потребами.
Станом на 1 березня 2018 року чисельність безробітних людей з особливими потребами зменшилася на 2,3% та становила 790 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані люди з особливими потребами (за інформацією роботодавців), становила 29 одиниць, що на 7,4% більше, ніж на 1 березня 2017 року.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *