Черкаські синоптики радять почекати із «перевзуванням» авто на літні шини

zimni-gumi-prez-lqtoto-sistemi-za-patna-signalizatsiya-sisasbgАтлантичне тепло надходить на Черкащину і вже в найближчі вихідні в області відчуємо справжню весну, денні температури підвищуватимуться до +15..18°. До наступного тижня в регіоні не залишиться снігу, а грунт продовжить відтавати, інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань
В нічні години теж прогнозуються хоч і невисокі, проте позитивні температури. Тому автомобілісти зможуть вже за тиждень-півтора перейти на літні шини. Поспішати це робити вже зараз не варто, адже на думку експертів, оптимальний час для «перевзування» автомобіля коли середньодобова температура повітря становитиме 5-6° тепла, коли літні шини стають ефективними при гальмуванні.
Хоча у вітчизняному законодавстві відсутні обмеження та відповідальність за використання зимових шин у літній час, однак крім збільшеного споживання пального це ще й істотно впливає на керованість автомобіля. Тому не варто нехтувати власною безпекою та безпекою інших учасників дорожнього руху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *