Цьогоріч на Черкащині обсяги машинобудування скоротилися майже на 39%

машинобудуванняЗа підсумками січня–листопада 2020 року індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–листопадом 2019р. становив 96%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Скорочення обсягів виробництва серед таких видів промислової діяльності як машинобудування на 38,8%, добувна промисловість та розроблення кар’єрів – на 29,5%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів – на 17,6%, виробництво основних фармацевтичних продуктів та препаратів – на 10,3%, текстильне виробництво, виробництво одягу, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,6%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 3%.

Водночас, зростання обсягів було на підприємствах виробництва гумових і пластмасових виробів, неметалевої мінеральної продукції на 10%, у виробництві хімічних речовин і продукції – на 9,3%, виготовленні виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 8,5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,1%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *