Створено онлайн-курс «Стартуємо до успішної школи»

1-closeup-hands-typing-on-keyboard_207258-359_iНа платформі онлайн-курсів Prometheus розпочалася реєстрація на курс «Стартуємо до успішної школи». Це перший із чотирьох курсів «30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина».

Він розроблений у рамках програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» і призначений для директорів, педагогів і батьків, які прагнуть виховати активних сучасних школярів, інформує osvita.ua.

Учасники курсу дізнаються про шляхи практичної реалізації нововведень Нової української школи з фокусом на демократизацію, розвиток громадянських компетентностей учнів і розбудову якісного, безпечного та комфортного шкільного середовища.

За словами координаторів програми «Демократична школа», пройшовши цикл курсів, слухачі зрозуміють, як згуртувати шкільний колектив, батьків і громаду заради кращої освіти для дітей, як розвивати школу, щоб вона стала успішною, як будувати уроки так, щоб вони були ефективними та цікавими для сучасної молоді.

Обсяг курсу – 30 годин (1 кредит ЄКТС). Він передбачає проходження 4 модулів (12 тем), які містять вправи для самостійного опрацювання, поради, приклади успішних практик українських шкіл і додаткові матеріали для ознайомлення.

За опрацювання кожної з тем курсу і виконання завдань користувачі матимуть цифрові відзнаки з описом навчальних результатів. Зібравши 22 відзнаки, користувач зможе отримати сертифікат про успішне завершення навчання.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *