Цього тижня погода у нашому краї буде нестійкою і з дощами

погода18 серпня погода зміниться. Із північного заходу до нашого регіону надійдуть добре заряджені енергією атмосферні фронти циклону «Luciano».

Синоптики прогнозують: вночі місцями, вдень повсюди помірні, в окремих районах значні грозові дощі. Вдень місцями шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 25-30º. Така нестійка з дощами погода збережеться і вночі 19 серпня. Вже вдень, атмосферні фронти покинуть Черкащину, атмосфера заспокоїться, дощі поступово припиняться. А прохолодне повітря, що надійде за атмосферним фронтом з північних широт включить зворотній лічильник тепла. Температура вночі 10-15º, вдень 21-26º.

Із п’ятниці до керування погоди знову приступить антициклон. Тому переважатиме сонячна та суха погода, із температурою вночі 10-15º, вдень 22-27º.

За кліматом з другої половини серпня літо йде на спад. Зі зменшенням висоти сонця над горизонтом та тривалості світлового дня починається загальне зниження середнього температурного фону. Недарма в народі казали: «Прийшов Спас – пішло літо від нас».

Щоправда, кожного року закінчення літа має свої особливості. Бувало, що навпаки – друга половина серпня виявлялася теплішою за першу. У цьому році порушення традицій не очікується. Літо поступово відступатиме.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *