Global Teacher Prize Ukraine 2021: троє освітян Черкащини потрапили до 50-ки найкращих

top-50_cover-13 273 анкети, 1 870 номінацій, 5 відбіркових офісів по всій Україні, сотні історій і безліч вражень. Global Teacher Prize Ukraine 2021 оголосили пвфінналістів конкурсу. До 50-ки найкращих потрапили й трьоє педагогів Черкащини. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Зокрема, це вчитель Черкаської міської гімназії №9 Микола Цимбал, який викладає трудове навчання. На його уроках учні створюють роботів, друкують 3D-моделі та вчитися командній роботі.

Василь Отземко з Квітчанського школи Селищенської сільської ради навчає дітей всесвітній історії, громадянській освіті, захисут Вітчизни, історії України, правознавству. Учні пана Василя створюють перші в селі танцювальні клуби, перемагають у обласних олімпіадах і, попри стереотипи про сільську освіту, більшістю вступають в університети.

Вчителька початкових класів Наталія Олійник теж представляє Черкащину. Вона навчає в Уманському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 — колегіум». На уроках півфіналістка впроваджує підходи STEM-освіти, послуговується методами проєктного навчання та застосовує конструктори LEGO.

Нагадаємо, Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для талановитих вчителів України. Переможець міжнародної премії отримує 1 мільйон доларів США. У сфері освіти це перша та єдина премія такого рівня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *