Цього року в екосистемах області пожеж стало на 37% менше

“Пожеж в екосистемах області стало на 37% менше, ніж торік. Це результат спільної роботи” — Антон Плахотній, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям.

З початку року на території Черкаської області виникло 324 пожежі в екосистемах, за аналогічний період минулого року виникло 512 пожеж, розповів під час брифінгу з представниками засобів масової інформації начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Антон Плахотній.

В області прослідковується значне зменшення кількості пожеж в природних екосистемах на 37% . Проте, лише за два тижні виникло 47 пожеж в екосистемах: це суха трава, стерня та сміття та 2 загоряння торф’яних ґрунтів.

Під час проведення рейдових відпрацювань населених пунктів та лісових масивів представниками Головного управління за статтею 77 “Порушення вимог пожежної безпеки в лісах» КУпАП складено 4 протоколи та за статтею 77-1 “Самовільне випалювання рослинності або її залишків” складено 46 протоколів, інформують в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.