Нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії організованій злочинності

27 вересня під головуванням керівника Черкаської обласної прокуратури Ігоря Домущея відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Черкащини, на якій обговорено стан протидії організованій злочинності на території області.

Керівник відомства зазначив, що виявлення, припинення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, які вчиняють злочинні угруповання, було, є і буде пріоритетом в діяльності всіх правоохоронних органів.

Тому необхідно не лише продовжувати цілеспрямовану роботу на цьому напрямі, а й вживати додаткових узгоджених заходів з урахуванням вимог сьогодення.

Учасники наради обговорили методи підвищення ефективності роботи із протидії організованій злочинності на території регіону та узгодили ряд першочергових заходів, спрямованих на виявлення та припинення діяльності злочинних угруповань.

Підсумовуючи, керівник обласної прокуратури наголосив на необхідності негайно активізувати зусилля правоохоронних органів, спрямувавши їх на боротьбу з організованою злочинністю, виявлення злочинних угруповань на пріоритетних напрямах, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.