Цього тижня на Черкащині буде сонячно й тепло

За прогнозом, цього тижня на Черкащині переважатиме антициклональний характер, який зумовить переважно сонячну, теплу та суху погоду. Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За його словами, впродовж тижня температура поступово знижуватиметься. Так, якщо у вівторок очікується вночі 11-16º, а вдень за рахунок інтенсивного сонячного прогріву – 24-29, то вже із середи внаслідок надходження холодного повітря із північних широт температурний фон знизиться до 18º, що все ж вище кліматичної норми.

Як наслідок, погодні умови початку місяця сприятимуть зростанню показника пожежної небезпеки та накопичення шкідливих домішок в атмосферному повітрі. Дефіцит опадів несприятливо позначиться на волого запасах ґрунту в період осінньої сівби.

За попередніми розрахунками, вересень 2016 на Черкащині очікується в межах норми: температура повітря – 15º (норма 14º), опади 44 мм (норма 40 мм). При цьому, в першій і третій декадах місяця майже на тиждень очікується повернення літнього тепла з максимальною температурою 27-29º. У середині місяця прогнозується значне похолодання (вночі у повітрі до 0+2°, на ґрунті можливий перший заморозок). Розподіл дощів буде нерівномірним.

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології
Джерело: Черкаська ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.