Два підприємства в т.ч. ТОВ «Сміла Енергоінвест» зі своїми мільйонними боргами «тягнуть донизу»

Підготовка до опалювального сезону на Черкащині йде за планом. Про це йшлося на координаційній нараді в ОДА. Підприємства теплоенергетики й об’єкти соціальної сфери мають ще три тижні на отримання паспортів і актів готовності.

Натепер споживачі сплачують за послуги підприємств житлово-комунального господарства й теплоенергетики області справно (107%).

– Водночас рівень розрахунків підприємств теплоенергетики області за спожитий природний газ маємо на рівні 81%, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Але цей показник не відображає загальну картину по області, адже традиційно нас «тягнуть донизу» два підприємства: КП «Уманьтеплокомуненерго» й ТОВ «Сміла Енергоінвест» зі своїми мільйонними боргами. І так із року в рік, причому адекватного плану реструктуризації боргів, налагодження роботи підприємств так і не запропоновано. Якщо місцеве самоврядування не справляється, то будемо задіювати правоохоронні й інші контролюючі органи.

Окрім того, очільник області дав завдання активізувати оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Нині таких встановили третину від потреби. Найменше – в Корсунь-Шевченківському та Звенигородському районах, а також у Смілі та Ватутіному. Зовсім не мають побудинкових засобів обліку теплової енергії в Жашківському, Черкаському, Чигиринському та Чорнобаївському районах
Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.