Цікаво малечі про звичайні речі

IMG_20190610_090725Як ви думаєте, чи цікаво дітям, коли секрети своєї майстерності їм розкривають справжні чарівники своєї справи? Звичайно, дуже цікаво! А якщо цими секретами під час майстер-класу ділиться ще й чиясь матуся, тато або бабуся, то це стає в кілька разів цікавіше, спонукає кожну дитину до творчості та дає змогу пишатись золотими руками своїх рідних. Саме тому цього року до роботи пришкільного відпочинкового табору школи №3-колегіуму, зокрема, літньої школи «Ерудит», були активно залучені батьки. 

Хто б міг повірити, що спілкування з лікарем-ветеринаром може виявитися настільки захопливим та пізнавальним? До шестикласників завітали батьки Поплавської Анастасії – Анатолій Миколайович та Інна Леонідівна. У рамках заходу «З турботою про тварин» Анатолій Миколайович розповів про специфіку та тонкощі професії ветеринара, відповів на чисельні запитання про домашніх улюбленців. Окрім цікавих історій,  корисних порад шестикласники ознайомилися із медичним приладдям та стали учасниками майстер-класу по зашиванню рани.

Майстер-клас з бісероплетіння був проведений мамою учня 7-Б класу Наталією Кононенко. Вона розповіла, що бісероплетіння розвиває моторику рук, позитивно впливає на емоційний стан, виховувує смак та розвиває фантазію. У ході майстер-класу діти отримали навички плетіння з бісеру та власноруч виготовили свої перші вироби.

А для дівчаток 6-Б класу майстер-клас на тему “Сучасна дівоча зачіска” провела бабуся учениці Яхненко А.П.

Прес-центр школи №3-колегіуму

20190610_092946IMG_20190610_090725IMG-96c492acdb0d7179492502c15630cff8-V

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *