«Головні лісничі» та «Інженери з лісових культур» побували у Смілянському лісгоспі

zobrazhennja-viber-2019-06-18-12-09-42-75Слухачі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства Укрцентркадри ліс ознайомилися з особливостями діяльності ДП «Смілянський лісгосп». Днями тут побували слухачі, які навчаються за спеціалізацією «Головні лісничі» та «Інженери з лісових культур».

Презентував досягнення смілянського підприємства головний лісничий.

Учасники зустрічі оглянули розсадник декоративного посадкового матеріалу. Лісівники поділилися досвідом вирощування сіянців дуба із закритою кореневою системою, представили ділянки лісових культур різних років створення на території Будянського лісництва.

На зустрічі порушили питання про методи догляду та застосування гербіцидів. У лісовому розсаднику смілянського лісгоспу щороку вирощується близько 80 тис. сіянців дуба у пакетах.

Працівники лісгоспу  представили інноваційні технології, які застосовуються при зберіганні лісового насіння – спеціальну холодильну камеру для зберігання жолудя, провели гостей екологічною стежкою та показали клас, де займаються юні лісівники.

Такі виїзні заняття є важливими у розширенні світогляду та розумінні, що лісівники всіх регіонів працюють на одну мету – створювати ліси для майбутніх поколінь, зазначають в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *