Три роки смілянська школа успішно пілотує новий стандарт початкової освіти

101448839_696840034407309_3454015723100176384_oЄвропейські принципи та європейський стиль життя все більше інтегруються в життя кожного українця. Наша держава прагне, щоб усі громадяни відчували себе вільними у “Європейському домі”.

Діти – це майбутнє України, тому школа №3-колегіум працює над формуванням активної громадянської позиції щодо втілення європейських цінностей у наше життя, – розповідає Алла Яковенко, вчитель початкових класів. – Три роки школа успішно пілотує новий державний стандарт початкової освіти. Нова українська школа – це школа рівності та незалежності, діалогу та взаємодії, довіри та взаємоповаги, партнерства та відповідальності, що є основними принципами Європейського Союзу.

Педагоги школи-колегіуму працюють так, щоб кожна дитина зрозуміла, що Європа починається з неї.

Навчитися дружити, працювати в команді, відповідати за свої дії, допомагати одне одному, бути чесними – означає бути європейцем.

Вчителі впевнені, що нашу країну чекає успішне майбутнє, адже саме так вони виховують маленьких і дорослих колегіантів, формують нове покоління щасливих і впевнених українців.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *