Торкнися книги – джерела усього!

22Якщо забракне серцю таємниць,
Захочеш доторкнутись до святого,
Пройди поміж тісних рядів полиць,
Торкнися книги – джерела усього!
Саме ці рядки стали гаслом Тижня дитячого читання у загальносвітній школі І-ІІІ ступенів №2 .
У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка «З далеких мандрів повернулась», у матеріалах якої представлена історія розвитку книгодрукарства в Україні.
У конкурсі стіннівок «Книга – скарбниця знань» для учнів взяли класні колективи 5-10 класів. Переможцями конкурсу стали учні 6,8 класів (класні керівники Білан .І., Нюкіна Т.В.).
Під час проведених заходів відбулося свято для учнів 1 класу «Моя перша прочитана книга», під час якого учні поділилися враженнями від перших самостійно прочитаних творів .
Шкільний бібліотекар Туренко А.Б. провела з учнями 2 класу бібліотечний урок «Як книжка прийшла до людей», свої знання про історію розвитку книг другокласники продемонстрували під час міні-вікторини «Подорож книжковим царством».
Бібліотечна година «Наша книжечка дитяча вірна подруга дітей» об’єднала учнів 3-4 класів.
Учні 5-6 класів взяли участь у літературній вікторині «З народного напившись джерела» (прислів’я та приказки про книгу), під час проведення якої високий рівень обізнаності учнів з творами української літератури продемонстрували учні 6, (вчитель української літератури Білан Н.І.).
Бібліотечним активом під керівництвом шкільного бібліотекаря Туренко А.Б. підготовлено інформаційний проект «Восьме чудо світу – книга» та буклети «Книга вчить, як на світі жить із серії «Живи, книго!»
Протягом тижня у закладі проходила акція «Подаруй біблотеці книгу». На загальношкільній лінійці учні 1-10 класів презентували свої улюблені книжки, які вони дарують у бібліотеку з допомогою героїв художньої літератури. Так учні 1 класу для вручення книжок «запросили на гостини» Розумника та двох фей, 2 класу – непосидючого Незнайку, 3 класу – Бабу Ягу та добру та злу чаклунок, 4 класу – Мальвіну та Ведмедя, 5 класу – героїв мільтфільму «Лунтік», 6 класу – героїв твору «Тореодори з Васюківки» В. Нестайка, 7 класу – Пеппі Довгопанчоху та Фею, 8 класу – Шерлока Холмса та міс Марпл, 9 класу – Мепі Попінс, 10 класу – Гаррі Потера та його подругу Герміону. Учні продемонстували свої літературні вподобання та акторські здібності.
В ході акції шкільна бібліотека поповнилася 106 книгами. З них 55 творів для кола читання учнів початкових класів, 14 книг-енциклопедій, 37 книг для учнів 5-9 класів, серед них твори української та світової класики, пригодницькі та детективні повісті.
Отже, у тому, що книга – мудрий добрий друг, переконалися усі учні школи.
Прес-центр школи №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *