Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у дитсадку

Нещодавно в ДНЗ «Ромашка» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя.
Під час проведення Дня ЦЗ були задіяні майже всі члени колективу, які є членами різних формувань ЦЗ, а також значна частина дитячого колективу – на етапі евакуації. Обстановка, що була створена, відповідала тій реальності, яка може виникнути в повсякденній життєдіяльності. Відповідно до плану проведення комплексного об’єктового тренування дошкільного навчального закладу № 12 «Ромашка» та теми «Дії керівного та особового складу об’єктових формувань при пожежі», було розроблено порядок проведення тренування. Тренування проходило відповідно до ввідних.
Розширення уявлень дошкільнят про небезпечні предмети, явища та ситуації відбувалися не лише на інформативному, а й на емоційно – чуттєвому рівні. Для батьків у групових батьківських куточках оформлені наочності, розроблені поради, пам’ятки, консультації. Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона необмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *