Тиждень фізичної культури і спорту

2У школі №3-колегіумі на початку вересня пройшов Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури і класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, поглиблення базових знань з питань культури здорового способу життя і спорту, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання сміливості, наполегливості, витримки, виявлення кращих спортсменів школи-колегіуму.
Протягом тижня класними керівниками проведені виховні години за темою: «Фізкультура в нашому житті» (1-11-ті класи). Весело, з азартом і завзятям пройшли змагання з баскетболу для учнів 7-х класів. На «ура» пройшов турнір з волейболу серед учнів 9-11-х класів. Заряд позитивного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні 8-х класів від естафети з регбі «Золотий овал» та футбольних змагань між класами,які підготувала та провела вчитель фізичної культури Олена Митрофанівна Єгорова.
А 12 вересня на центральному пляжі стадіону «Юність» пройшли відкриті міські змагання з веслування серед юнаків та дівчат, присвячені Героям АТО Смілянщини. Дуже вдалою та результативною була участь спортсменів школи №3-колегіуму в цих змаганнях: Грязнов Богдан посів І місце, Силка Владислав та Шуляченко Антон – ІІ місце, Герман Мілена – ІІІ місце (тренер – учитель фізичної культури школи №3-колегіуму Дмитро Володимирович Гусєв).
5-6 вересня в місті Києві за сприяння федерації регбі України, обласних федерацій та регбійних клубів країни відбувся міжнародний семінар тренерів та вчителів фізичної культури, які впроваджують гру «Регбі» у навчальних закладах нашої держави. Представник міжнародної федерації регбі, іспанець Хосе Джоросотегі, який відповідає за впровадження в країнах Європи програми «Get into Rugby», або «Масове регбі – регбі в маси», ознайомив усіх присутніх на семінарі з основними принципами діяльності та шляхами впровадження масового регбі в школах України. В роботі семінару брали участь представники Києва та Київської області, а також Івано-Франківської, Рівненської, Одеської, Хмельницької, Черкаської областей. Наше місто та футбольно-регбійний клуб «Сміла» представляли тренер РФК Віктор Олександрович Мизитков та вчитель фізичної культури школи №3-колегіуму Олена Митрофанівна Єгорова. Участь нашого вчителя у міжнародному семінарі стала можливою за підтримки директора школи-колегіуму Тетяни Анатоліївни Карло, та була корисною, адже саме Олена Митрофанівна у соавторстві з колегами розробила програму варіативного модуля «Регбі», яка у 2013 році затверджена Міністерством освіти і науки України та рекомендована до впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах України. Тому практичне заняття, яке провела Олена Митрофанівна, неабияк зацікавило колег та викликало у них бажання до подальшої співпраці. А підсумком дводенного семінару стало обговорення всіх проведених заходів та висновки, які зробили тренери та вчителі: «Граємо в регбі – отримуємо задоволення від гри, від спілкування, через задоволення – залишаємось і продовжуємо грати, стаємо прогресивними людьми, здатними змінити себе і світ навколо на краще!»

Олена Єгорова,
вчитель фізичної культури школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *