Талантами може пишатися наша школа, наш мікрорайон Загребля та наше рідне місто Сміла!

SAM_7656 Нещодавно у нашій школі відбулося загальношкільне свято «Школа живе дітьми», присвячене Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.
На свято були запрошені мами, бабусі, всі батьки, яким цікаво дізнатися більше про шкільне життя їх дітей.
За сценарієм кожен клас підготував презентацію про свої добрі справи протягом навчального року. Директор школи А.І.Танцюра презентувала роботу педагогічного колективу школи №6.
А потім діти подарували своїм батькам та вчителям пісні, музику, танці, вірші. Кожен номер художньої самодіяльності був чудовим та неперевершеним! Своїми піснями нас порадували і лауреати фестивалю «Переможні зорі» – Воробйова В., Сіра О., Снігур А. (керівник Е.Б.Бургар). Цим ми ще раз довели, що талантами може пишатися наша школа, наш мікрорайон Загребля та наше рідне місто Сміла!
На святі панувала атмосфера творчості, взаєморозуміння, поваги. Батьки, які побували на творчій зустрічі, були захоплені талантами юних акторів та вдячні адміністрації школи за можливість ще раз відчути любов і турботу своїх дітей. Побажання було лише одне – частіше зустрічатись та єднатись у шкільному сімейному колі.
Ми створюємо громадсько-активну школу та плануємо працювати за програмою розвитку школи «Школа – наш дім». Виконання програми потребує тісного взаємозв’язку сім’ї та школи.

Прес-центр ЗОШ №6

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *