Синоптики розповіли, якою буде погода на Смілянщини до кінця тижня

_Prognoz_pogodi_v_kvitni__doschi_poholodannya_ta_vesnyani_dni_1_2018_03_30_03_59_17За даними метеостанції Сміла на погоду нашого краю минулої доби впливала північно-західна периферія антициклону. Середня добова температура повітря становила 15° за кліматичної норми на цей час 8°. Максимальна температура повітря вдень досягала 21°. Сьогодні вночі стовпчики термометрів знижувалися: у повітрі – до 6°, на ґрунті – до 4°, на висоті 2 см над поверхнею ґрунту – до 2°. Опади не спостерігалися. Максимальна швидкість вітру 10 м/с.

Аномально тепла погода утримується в нашому краї з 9 квітня. Температурний фон перевищував кліматичну норму на 5-8°. У найбільш теплий день 11 квітня максимальна температура повітря досягала 25°. А суттєві опади не спостерігалися з початку місяця. Аномально тепла, без опадів погода сприяє підсиханню ґрунту. За даними метеостанції Сміла, станом на ранок 17.04 верхній (10-12 см) шар ґрунту добре зволожений.

Прогноз погоди: Проходження холодного атмосферного фронту територією Смілянщини призведе до зміни погодних умов. Тому, у середу прогнозується дощ, подекуди з грозою, вночі невеликий, вдень помірний. Вітер посилений. Надходження більш холодного повітря в тилу циклону зумовить зниження температурного фону. Нічна температура повітря очікуються у межах +6…+11º, вдень +14…+19º. Надалі у четвер, п’ятницю збережеться дощовий характер погоди, поривчастий вітер та подальше зниження температури повітря. За прогнозом, місцями пройдуть невеликі дощі, (тільки вдень 20 квітня без опадів). Температура повітря вночі знизиться до +2..+9º, вдень +9..+17º. 19 квітня очікуються окремі пориви вітру 15-18 м/с.

Зміни погоди, коливання атмосферного тиску та температури повітря можуть негативно впливати на самопочуття людей, знижувати увагу водіїв. Дощі, що очікуються, дещо покращать зволоження верхнього шару ґрунту та знизять клас пожежної небезпеки в екосистемах району.

Радіаційний фон у Смілі становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *