Смілянські гімназисти стали учасниками євротуру «Віденський вальс»

budapeshtГрупа гімназистів стала учасником євротуру «Віденський вальс», під час якого відвідала Краків, Відень і Будапешт.
У «королівському місті» Кракові побачили знаменитий замок Вавель, резиденцію і місце коронації польських монархів; костел Діви Марії з унікальним вівтарем; Ринкову площу – найбільшу у середньовічній Європі з оригінальною забудовою; Казімєж – особливий мистецький район Кракова, в минулому окреме єврейське місто. Приділили увагу Ягелонському університету – одному із найстаріших у Європі.

В «імперський столиці Австрії» Відні були приголомшені красою і величчю архітектури, дивовижним поєднанням старовинних замків і сучасних хмарочосів, високого мистецтва і молодіжних субкультур. Парламент, Віденська опера, палаци, площі вражають. Дивно, що після 20.00 на вулицях залишаються лише туристи, яких заворожило місто. Дійсно, у Відень неможливо не закохатися!

Будапешт теж не розчарував. Це місто-феномен, розташоване на розжареному, киплячому ґрунті із термальними джерелами. Тут є залишки стародавніх споруд кельтів і римлян, будівлі епохи середньовіччя та Ренесансу, періоду турецького панування, архітектури бароко, класицизму, модерну. Справжньою гордістю є Королівський палац, будівля Парламенту, набережна Дунаю, купальня Рудаш і ще багато унікальних пам’яток історії та культури.

Під час подорожі гімназисти не лише відкрили для себе Європу, а й відчули її дух, побачили зблизька і вдячні за надані можливості.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *