Синоптики прогнозують: жовтень буде дощовим та холодним, опалювальний сезон доцільно розпочати раніше

i072440sЗа прогнозом синоптиків  в цілому жовтень  очікується в межах норми та з достатньою кількістю опадів. Тобто середньомісячна температура в межах +8,0º (норма +7,9º), сума опадів 40 мм (норма 32 мм).

Для жовтня також будуть характерними значні похолодання. Перше – всередині першої декади місяця до заморозків інтенсивністю 0-2º. Друге – всередині місяця, коли середньодобова температура може скласти лише +1+3º, а заморозки вночі можуть досягнути 4-6º морозу. При цьому, можливі і повернення значного тепла на початку та наприкінці місяця, коли максимальна температура вдень може досягати +20+22º, повідомляє Валентина Боряк, технік-агрометеоролог метеостанції  Сміла.

Щодо опадів, то найбільша їх кількість очікується в період 17-22 жовтня, в решту частину місяця можливі лише окремі невеликі дощі.

З приводу початку опалювального сезону, можна констатувати, що орієнтовно після 5 жовтня більшість днів буде із середньодобовими температурами +8º та нижче. Тобто, доцільно розпочинати опалення приміщень на тиждень раніше звичайного, особливо в лікарнях та дитячих закладах.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *